My Blog – Page 8 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Eminem e shan reperin e njohur, ai e falënderon!

Eminem ka shprehur mllefin dhe pakënaqësitë e tij në lidhje me shumë reperë në album e ri që sapo ka publikuar. E ndër ta është edhe reperi i ri, Lil Pump, atij të cilit Eminem i drejtohet drejtpërdrejtë në një nga këngët e tij. Por, Pump ka bërë një gjë …

Read More »

Kjo Është Mosha Kur Femrat Duan Vetëm Sek/S

Ndoshta pjesa më e madhe do të mendojnë se bëhet fjalë për vajzat e reja që janë rreth të 20-tave, por jo! Zbulime të shumta kanë dalë në përfundimin se femrat janë shumë më të interesuara për seks, në të 30-tat dhe 40-tat e tyre Edhe pse këto ishin rezultatet, …

Read More »