My Blog – Page 50 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Vjen lajmi jo i mirë për të gjithë ju që keni makina me NAFTE

Parashikimet nuk janë shumë optimiste. Një rikthim në nivelet e 100 dollarëve për fuçi mund të jetë në lojë, kanë thënë analistët e Bankës së Amerikës.Pasi një rënie e prodhimit të Venezuelës dhe reduktimi i eksporteve të Iranit si rrjedhojë e sanksioneve të reja të Iranit.. Hap reklamen / Vazhdo …

Read More »

Ja se cili djath kushton 1000 euro një kilogram

Blerësit e tyre, do të thotë dikush, janë ata që nuk dinë ç’të bëjnë me para. Në vend të parfumit ekskluziv, aty paketohet djathi nga qumështi i gomares, pikërisht për njerëz me xhepa të thellë.Në një vend afër Beogradit,në rezervatin natyror prodhojnë djathin më të shtrenjtë në botë.. Hap reklamen …

Read More »

Djema a e dini sa e thellë është vagina?

Kur është fjala për dimensionet, zakonisht flitet ekskluzivisht për organin gjenital mashkullor. Mirëpo, pse nuk flitet edhe për femrat, a ekzistojnë dallime edhe te vaginat? Ja përgjigjet… Duke pasur parasysh që ekzistojnë trashësi dhe gjatësi të ndryshme të penisit, shumica e meshkujve dhe e femrave interesohen se a ekziston dallimi …

Read More »

Policia s’mban dot të arrestuarit, përplasen në mes të rrugës

Një plagosje me armë ka ndodhur në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, ndërsa një situatë e jashtëzakonshme ka ndodhur mes policëve dhe kriminelëve, të cilët janë arrestuar. Mirëpo, në videon e siguruar nga “TV Dukagjini”, tregohet qartësisht se sa të vështirë e ka policia që të mbajë nën kontroll dhe të …

Read More »