My Blog – Page 40 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Kjo nuk pritej, ‘mbulohet’ Adelina Tahiri

Tashmë është kuptuar së Adelina Tahiri është shtatzënë, shkruan ORAvip. Pak kohë më parë ajo u martua me një burrë më të moshuar se ajo, e që pati reagime të ndryshme. Por, këto gjëra nuk po e ndalin Adelinën që të jetë edhe më aktive se më parë. Para se …

Read More »

Vajza e deputetit shqiptar zgjidhet mbretëresha e Maturës 2018

Vajza e deputetit kosovar, Lutfi Haziri është shpallur mbretëresha e maturës 2018″>2018. Mamaja e saj ka postuar disa foto të vajzës, e cila ka pozuar përpara kamerës veshur me një fustan të zi dhe me flokët e krehura drejt. “Mimasi maturante! Rrugëtimi i jetës të sjell sfida dhe shanse. Të …

Read More »

Sekuestrohen gati 10 ton mish i kontaminuar në Elbasan

Mbi 9 ton mish, i cili dyshohet të jetë i kontaminuar, është sekuestruar në qytetin e Elbasnait,Në njoftimin e policisë bëhet me dije se janë sekuestruar 978 kg mish derri, 3840 kg kofshë pule, 3920 kg fileto pule, 37 kg mish viçi, 111 kg qofte dhe 645 kg gjiro gici, produkt …

Read More »