My Blog – Page 31 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

PAMJE TE RËNDA DUKE E LARGUAR SHOFERIN NGA KAMIONI NË AKSIDENTIN E RËNDË NË MAGJISTRALEN SKENDERAJ-MITROVICË

Një aksident komunikacioni sapo ka ndadhur në magjistralen Mitrovicë -Skenderaj.Gazeta Online Drenicapress merr vesh se aksidenti ka ndodhur në fshatin Koprivë,te burimi i ujit të njelmtë. Janë aksidentuar dy kamiona,më i lënduari ka mbetur shoferi i kamionit,i cili i gjakosur është marr nga mjekët dhe është nisur për në Spitalin …

Read More »

SHQIPTARI VRET GRUAN PASTAJ VETEN NË MES TË CYRIHUT (VIDEO)

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur dje në Cyrih të Zvicrës, ku një shqiptar e ka vrarë së pari gruan e tij e pastaj edhe vetën. Siç raportojnë mediat atje,shqiptari me nënshtetësi italiane,Danilo Nuzzo (38 vjeçar),sot rreth orës 14:30 ka gjuajtur me armë bashkëshorten e tij po ashtu me nënshtetësi …

Read More »