My Blog – Page 3 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Grabitësit i bien pantallonat dhe pistoleta nga dora

Jo gjithmonë tentativat e grabitjes kanë një pilog të trishtuar. Këtë gjë e di mirë shitësja e një dyqani cigaresh elektronike në Denver të Kolorados. Një grabitës u fut në dyqan dhe nën kërcënimin e armës tentoi që të marrin para, por gjërat nuk shkuan sipas parashikimeve të tij. Kur …

Read More »