My Blog – Page 28 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Në Shqipëri ka humbur shpresa, studentja thirrje për në protestë: Sëbashku kundër varfërisë, papunësisë, korrupsionit dhe pasigurisë!

Papunësia vazhdon të mbetet një problem serioz në Shqipëri. Problematik kjo e cila vihet re dukshëm tek të rinjtë.Për të parë më konkretisht se me çfarë përballen ata, gazetari Marjon Gorica ka përzgjedhur disa persona për t’i intervistuar në lidhje me situatën në të cilën ndodhen. A ju ofron Shqipëria atyre …

Read More »

EKSLUZIVE: DALIN FOTOT E NOIZYT ME SERBEN JANOVIC (FOTO)

Noizy me të dashur të re? Të paktën ky është lajmi që po qarkullon më së shumti në portale pasi reperi postoi një foto me bukuroshen serbe Jenna Jenovich. Ajo shfaqet krah Noizy-t shumë e afërt dhe ky afrimitet mes tyre bëri që të hamendësohej për një lidhje. Por e …

Read More »