My Blog – Page 2 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Britania Alarmon Botën: Kemi Fotogruar Në Shqipëri Përbindëshin E Frikshëm Të Liqenit, Kjo Video Po Bën Xhiron E Botës, Shikoeni….

Shqipëria është përfshirë sërish në artikujt e mediave ndërkombëtare por kësaj radhe për diçka shumë më të frikshme. Mediat britanike kan publikuar disa pamje ku shkruan se në liqenin e Prespës është paraqitur një krijesë e frikshme. Një profesor i njohur ka udhëtuar në ujrat e liqenit të Prespës dhe …

Read More »

Britania Alarmon Botën: Kemi Fotogruar Në Shqipëri Përbindëshin E Frikshëm Të Liqenit, Kjo Video Po Bën Xhiron E Botës, Shikoeni….

Shqipëria është përfshirë sërish në artikujt e mediave ndërkombëtare por kësaj radhe për diçka shumë më të frikshme. Mediat britanike kan publikuar disa pamje ku shkruan se në liqenin e Prespës është paraqitur një krijesë e frikshme. Një profesor i njohur ka udhëtuar në ujrat e liqenit të Prespës dhe …

Read More »

Polici e godet gruan në fytyrë dhe e tërheq zvarrë

Ky është momenti tronditës kur një polic në Arizona të SHBA-së godet një grua të paarmatosur në fytyrë, para se ta tërheqë atë zvarrë disa herë nëpër rrugë. Polici shihet duke e goditur gruan e cila refuzoi të dilte nga vetura e saj, duke u mbajtur në derën e veturës. …

Read More »