My Blog – Page 11 – My WordPress Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

POZICIONET Që Duhet Ti Provoni Patjetër! Për Kënaqësi Maksimale…

Siç raporton “Cosmopolitan”, pesë ekspertë të s#ksit krejtësisht të shkëlqyer, japin pozicionet që sipas tyre, ju dhurojnë më shumë kënaqësi gjatë një marrëdhënie s#ksuale. Dr. Ruthie Neustifter, një studiuese e seksit nga Ontario, Kanada rekomandon pozicionin “Deep Doggy”. Këtu rekomandohet përdorimi i,per me shume klikoni rekklamen ju lutem::Ja dhe ,,,,,

Read More »

170 persona shpëtojnë nga shpërthimi i aeroplanit

Më shumë se 160 pasagjerë përfshirë dhe 6 nga ekuipazhi, ia kanë dalë të shpëtojnë pasi një aeroplan u rrëzua në Rusi, dhe u përfshi nga flakët. Eipet e shpëtimit arritën të evakuonin udhëtarët dhe ekuipazhin aeroplan Boeing 737, ku njerëzit u detyruan të hidhen poshtë dhe t’i hedhin fëmijët …

Read More »