Uncategorized – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized

Uncategorized

Vali Corlone perdhunohet nga pese veta ne burg

Vali Corleone është përdhunuar brutalisht nga pesë të burgosur nga disa persona. “Ata pritën deri sa ra terri dhe pastaj e kanë përdhunuar për orë të tëra, pesë prej tyre. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur të enjten rreth mesnatës:dhe aktualisht thuhet se Kingu gjendet në njësinë e kujdesit …

Read More »

SHOKUESE: Befason Dafina Zeka ish e dashura e Seldit, Ai ka publikuar një foto me Mimoza Shkodrën, Ndërsa Dafina me komentin e saj do ju lë pa fjalë “Ti je një….

bQë prej ditës që shpallën zyrtarisht fejesën, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra më në fund kan nisur të shprehin hapur dashurinë ndaj njëri tjetrit. Këtë ka bërë Seldi, i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale e ka shprehur dashurinë ndaj partneres së tij. Por si duket kjo nuk i …

Read More »