lajme – Page 30 – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme (page 30)

lajme

Gjermania kërkon punëtorë nga Shqipëria dhe Kosova, ja kushtet minimale që duhen plotësuar

Për shkak të mungesës së stafit të infermierisë shoqata gjermane Bäderverband ka filluar rekrutimin e punonjësve të ri nga Kosova dhe Shqipëria. Kjo shoqatë gjatë kësaj vere ka planifikuar të sjellë studentë nga infermieria dhe shkencat shoqërore nga Prishtinë për në Mecklenburg-Vorpommern. Sipas asaj që rtl.de raporton nëse gjithçka shkon …

Read More »