admin – Page 5 – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / admin (page 5)

admin

Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…

Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po… On Sep 6, 2018 Këngëtaret e famshme përballen shpesh me situata të pazakonta gjatë koncerteve të tyre. Bebe Rexha ka përjetuar një moment të turpshëm në skenë kur vagina dhe të pasmet e …

Read More »

Xhensila publikon videon romantike me Besin, ja çfarë i ben aktori

Ata janë një ndër çiftet më të dashura dhe më të komentuara të showbizzit shqiptar. bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku, të cilët janë prindër të një vajze, Ajka. Ata të dy nuk ngurrojnë që ta shprehin dashurinë për njëri-tjetrin, madje edhe publikisht. Së …

Read More »

Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre

Një luan papritur iu ka hyrë në makinë disa turistëve. Ky luan ka vendosur të jetë instruktori i udhëtimit të ditës, shkruan dailymail, transmeton gazetametro.net Kur luani vë re grupin e turistëve, ai menjëherë vrapon dhe i jap vozitësit një përqafim dhe duke ia marrë vendin në ulësen e tij. …

Read More »

“Doni dru ju? Ju jap unë sa të doni”, mësuesja shqiptare i bën për spital fëmijët e klasës së parë

Rastet e dhunimit të fëmijëve në shkolla nga mësuesit janë ende perzente në Shqipëri. Mësuesja Miranda Bodini godet fizikisht një nxënës të klasës së parë në shkollën “Shën Vasil” në Sarandë.Rasti është denoncuar në studion e emisionit “Stop” në rubrikën “Hitparade i Absurdit”per te shikur videon shtip me poshte mbi …

Read More »

Si të keni belin e hollë? Tayna zbulon sekretin

Reperja Tayna nuk pëlqehet vetëm për projektet e saj muzikore, por edhe për trupin e mirë. Shpesh herë e përmend që e ka belin e hollë dhe për të arritur këtë, ajo ka punuar shumë. Në një video të publikuar, duket si këngëtarja shfaqet duke ushtruar në sallën e kampiones …

Read More »

Nëse shkoni në këtë shtet harrojini masazhet, ndalohen me ligj

Komisioni i Arabisë Saudite ka vendosur që të ndalohet shërbimi i masazheve në hotele, apartamente dhe vende të tjera. Rregulli përjashtohet vetëm për ato hotele që janë me 4 yje ose më shumë. “Komisioni ka lëshuar një rregull për agjentët e akomodimit turistik që të ndalojnë shërbimin e masazheve në …

Read More »