admin – Page 4 – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / admin (page 4)

admin

Korçë/ Jo vetëm gruaja por edhe burri kërkon mbrojtje

Jo vetëm gruaja e dhunuar fisikisht por edhe burri i dhunuar psikologjikisht. Sipas Policisë vendore, mësohet se burrë e grua, pas janë rrahur midis tyre, kanë “vrapuar” më pas në Polici, për të denoncuar njëri-tjetrin për dhunë. Pas kësaj, Policia plotësoi kërkesë-paditë për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme …

Read More »

Pas pushimeve ‘të nxehta’, Luana i kthehet punës

Pas sukseseve që pati në këtë sezonë verore, Luana Vjollca u relaksua në bregdet. Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare nuk hezitoi të ndajë momente të ndryshme dhe tejet atraktive, teksa shfaqte linjat fantastike në bikini.Por, pushimeve i erdhi fundi dhe biondina do t’i kthehet përditshmërisë. Ajo ka postuar një fotografi në …

Read More »

E Papritur/ Këngëtarja Shqiptare Martohet Sot Në Fshehtësi

Këngëtarja shqiptare e hitit “Suus” që përfaqësoi vendin tonë në Eurovision 2012, Rona Nishliu i jep sot fund beqarisë. Rona është treguar gjithnjë diskrete sa i takon jetës private dhe kështu ndodhi edhe sot në ditën e saj më të rëndësishme. Por ishte grimieri i cili e bëri nuse ai …

Read More »