admin – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / admin

admin

Bora Zemani, Virgjërinë E Humba 12 Vjeçe Në Banjo Me Një…

“Fakti se virgjëria është mësuar si vlerë – thotë ajo– përfshin faktin se gratë ushtrojnë mbi meshkujt pushtet të pafund. Kam humbur virgjërinë time në moshën 12 vjeçare me një stilolaps shumëngjyrësh në banjo, por edhe sot ka nga ata që kërkojnë një vajzë të virgjër.”-Më pas ajo ka folur …

Read More »

Ky është audicioni më i çmendur që keni parë ndonjëherë

Këto audicione janë nga talent shoë të ndryshëm anë e mabë botës. Këta konkurrentë janë thjesht të mahnitshëm. Britan’s Got Talent vazhdimisht sjell gjëra interesante për shikuesit nga e gjithë bota – por këto audiocione janë më të veçantat. Në videon më poshtë, ju mund t’i shihni disa prej audicioneve …

Read More »

Pas postimit për ndarje, flet gruaja e Medës

Çifti gjatë ditës së djeshme janë përballur me një ‘krizë’ të internetit. Në profilin zyrtar në Instagramin e këngëtarit Mehedin përgjegja, i njohur si Meda, është bërë jë postim i dyshimtë. Në postim është shkruar se ai po ndahet nga gruaja, pikërisht më datën 10 shtator, pasi ajo ‘e ka …

Read More »

Këto të pasme, ju lëkundin nga vendi (Foto)

Modelja kolumbiane Lina Posada ka forma perfekte dhe nuk ngurron t’i ekspozojë ato. 27-vjeçarja ka një trup jashtëzakonisht seksi! Me këto veshje seksi modelja po ‘çmend’ të gjithë në rrjetet sociale. Shijo trupin seksi të Lina Posada.Modelja kolumbiane Lina Posada ka forma perfekte dhe nuk ngurron t’i ekspozojë ato. 27-vjeçarja …

Read More »