SKANDAL: “A Don Ta Provosh Ti Nje Pallë Te Madhe?”, Besi Lëshon Gojën – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / SKANDAL: “A Don Ta Provosh Ti Nje Pallë Te Madhe?”, Besi Lëshon Gojën

SKANDAL: “A Don Ta Provosh Ti Nje Pallë Te Madhe?”, Besi Lëshon Gojën

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe Ija e tij e famshme kanë qenë të ftuar këtë mëngjes në emisionin e gatimit “Kush vjen për drekë. “Humoristi i cili njihet për batutat e tij, ka shkaktuar shumë humor në studio dhe tek publiku nga shtëpia. Mirëpo një moment ajo e pyeti Besin se sa mund të duroj Xhensila gjatë se*sit. Nga kjo pyetje u nxeh Besi dhe ju kthye me nervoz “A don ta…..shtypni posht reklamenn dhe ju hapet kjo video shokuese e Besit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *