Djali Nga Shqiperia Tregon Historinë E Dhimbshme: E Prita Deri Sa Bëri 18 Vjeç, Por Pastaj … (VIDEO) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Djali Nga Shqiperia Tregon Historinë E Dhimbshme: E Prita Deri Sa Bëri 18 Vjeç, Por Pastaj … (VIDEO)

Djali Nga Shqiperia Tregon Historinë E Dhimbshme: E Prita Deri Sa Bëri 18 Vjeç, Por Pastaj … (VIDEO)

Përshëndetje fansat e faqes. Jam një 29-vjeçar nga Thethi që jetoj në emigrim. Në verë në Shkodër kam njohur një vajzë që më ka rrëmbyer zemrën sapo e pashë në lokal për herë të parë. E gjeta mundësinë përmes një shoku dhe ja mora emrin dhe e kërkova në Facebook. Ajo ma pranoi direkt kërkesën e më , por ajo cfar me beri ishte e tmerrshme , nuk e kisha menduar me pare..Shtyp reklamen me poshte dhe shiko bisedat qe kishin folur ne rrjetet sociale, do tmerroheni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *