Zbulohen detajet e ‘konkurentit’ te Portokallise ne Tv Klan: ‘Na ngacmoi Arditi, dhe ne…’ – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Zbulohen detajet e ‘konkurentit’ te Portokallise ne Tv Klan: ‘Na ngacmoi Arditi, dhe ne…’

Zbulohen detajet e ‘konkurentit’ te Portokallise ne Tv Klan: ‘Na ngacmoi Arditi, dhe ne…’

Rubrika “B.E Caffe”, do të fillojë së shpejti në ekranin e Tv Klan, në programin e “Të dielës Shqiptare” të Ardit Gjebreas.

Për rreth 1 orë, Erion Isai, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku do të realizojnë skeçe humoristike të cilat me siguri do të priten mirë nga publiku shqiptar.

E teksa pritet që emisioni të nisë së shpejti, Erion Isai ka dhënë më shumë detaje në një intervistë për Tv Klan.

“B.E Caffe” është një format tërësisht i ri. I konceptuar si një shoë i performancës, argëtimit dhe humorit. Në kombinime të veçanta të studios dhe eksterierit, në shpresojmë të sjellim një format të ri dhe të bukur. Në ndryshim nga Portokallia, ne këtu do e trajtojmë humorin nisur nga vetja dhe jo nën petkun e personazheve tona. Personazhet tona do të vijnë vetëm me të ftuarit VIP të emisionit, në një formë të veçantë të cilën s’po e zbuloj”, shprehet ai teksa thekson se projekti ishte nja ngacmim nga Ardit Gjebrea.per me shume informata shtip mbi reklam per te shikuar videon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *