Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit

Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit

Vajza e aktores shqiptare është një nga femrat e shoëbizit që nuk preferon ta vendosë venden Brenda kornizave.
Sara Kapo shpesh ndan foto nga më moskokëçarëset. Deri më tani ajo nuk është përfolur për një romancë, por mesa duket e ka një shok mjaft të afërt që e lumturon pamasë.

Në një prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo duket me rroba banje dhe në përqafimin e djalit ‘misterioz’, fytyrën e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *