Pas postimit për ndarje, flet gruaja e Medës – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Pas postimit për ndarje, flet gruaja e Medës

Pas postimit për ndarje, flet gruaja e Medës

Çifti gjatë ditës së djeshme janë përballur me një ‘krizë’ të internetit.
Në profilin zyrtar në Instagramin e këngëtarit Mehedin përgjegja, i njohur si Meda, është bërë jë postim i dyshimtë.

Në postim është shkruar se ai po ndahet nga gruaja, pikërisht më datën 10 shtator, pasi ajo ‘e ka tradhtuar’, shkruan Gazeta Express.

Por, siç Meda ka treguar për lajmi.net, profili i tij është hakuar dhe e kanë bërë postimin, për të cilin këngëtari nuk kishte fare dijeni.

E këtë herë edhe gruaja e Medës, Luljeta ka reaguar, duke postuar një foto të saj me bashkëshortin, ndërsa ka shkruar duke siguruar të gjithë se ata janë bashkë, shumë të lumtur e të dashuruar./Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *