Nusja çmendet ditën e dasmës, tronditet mjeku nga ajo që gjen brenda kokës së saj – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Nusja çmendet ditën e dasmës, tronditet mjeku nga ajo që gjen brenda kokës së saj

Nusja çmendet ditën e dasmës, tronditet mjeku nga ajo që gjen brenda kokës së saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me një nuse. Ajo quhet Keyll dhe ditën e dasmës e kaloj në spital, pasi kishte dhimbje koke dhe hidhej përpjetë si e çmendur.
Familjarët e saj menduan se Kelly bënte kështu nga ankthi, por më pas gjërat filluan të bëheshin serioze.

Doktor Edward Panacek, fillimisht mendoi se nuses i duhej një psikiatër, por jo. Më pas doktori ka zbuluar se nusja ishte pickuar nga një lloj fluture, e cila njihet me emrin larva ostridie.

Nusja është futur në sallën e operacionit sepse nuk ishte vetëm ajo larvë në kokën e saj. Larva ishte shumuar dhe u deshën goxha orë për t’i nxjerrë të gjitha nga koka e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *