Vajza E Noizyt Nuk Është Më Vogëlushe, Shikoni Sa Është Rritur Ajo! (Foto) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Vajza E Noizyt Nuk Është Më Vogëlushe, Shikoni Sa Është Rritur Ajo! (Foto)

Vajza E Noizyt Nuk Është Më Vogëlushe, Shikoni Sa Është Rritur Ajo! (Foto)

Noizy është njëri ndër reperët më të pëlqyer e më i përfoluri në vend. Të gjithë e dimë tashmë që Noizy ka një vajzë me emrin Leandra, të cilës i kishte kushtuar dhe një këngë. ‘Noku i vogël’ siç e quan Noizy, tashmë është rritur dhe bërë një vajzë shumë e bukur. Leandra më herët ishte shfaqur edhe në klipin e babait si një princeshë e vogël, dhe shikoeni se si duket ajo sot, duke shtyp posht reklamenn mund ta shikoni foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *