Ndryshon tradita, nusja dhëndrit: ‘Kallma cigaren’, videoja hit në internet – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Ndryshon tradita, nusja dhëndrit: ‘Kallma cigaren’, videoja hit në internet

Ndryshon tradita, nusja dhëndrit: ‘Kallma cigaren’, videoja hit në internet

Kënga ‘kallma cigaren’ është një nga këngët më të famshme në dasmat tona.
Në këtë këngë, zakonisht, dhëndri i kërkon nuses që t’ia ndezë cigaren.

Mirëpo, si duket kjo ‘traditë’ është thyer.

Në një dasmë shqiptare të publikuar në YouTube, është nusja ajo që i kërkon dhëndrit të ia ndezë cigaren dhe ky e bën një gjë të tillë.

Videoja është shpërndarë mjaft shumë në rrjetet sociale.per me shum informata shtip hapsiren me posht,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *