Komenti Epik I Noizy-T Tek Fotoja E Dafina Zeqirit Do Ju Shkrijë Së Qeshuri! (Video) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Komenti Epik I Noizy-T Tek Fotoja E Dafina Zeqirit Do Ju Shkrijë Së Qeshuri! (Video)

Komenti Epik I Noizy-T Tek Fotoja E Dafina Zeqirit Do Ju Shkrijë Së Qeshuri! (Video)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më interesante dhe më të suksesshme të industrisë muzikore. Përpos stilit të saj të veçantë në muzikë, apo ka edhe një stil identifikues në veshje dhe në paraqitje shtype rekl,am dhe shiko videon.
Gjithmonë të bukur dhe në formë e shohim, ashtu si edhe në foton e fundit që Dafina ka postuar në Instagram.
Ajo çfarë na ka rënë ne në sy ka qenë komenti epik i Noziy-t i cili ka theksuar trupin e bukur të këngëtares e mbushur me tatuazhe. “Lëkurë e bukur si një libër për t’u ngjyrosur’, ka komentuar Noizy tek fotoja e Dafina Zeqirit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *