Grabitësit i bien pantallonat dhe pistoleta nga dora – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Grabitësit i bien pantallonat dhe pistoleta nga dora

Grabitësit i bien pantallonat dhe pistoleta nga dora

Jo gjithmonë tentativat e grabitjes kanë një pilog të trishtuar. Këtë gjë e di mirë shitësja e një dyqani cigaresh elektronike në Denver të Kolorados.

Një grabitës u fut në dyqan dhe nën kërcënimin e armës tentoi që të marrin para, por gjërat nuk shkuan sipas parashikimeve të tij.

Kur ai nxori pistoletën nga xhepi dhe ia drejtoi shitëses, i ra nga dora dhe përfundoi pas banakut. Pas kësaj grabitësi iku me vrap, por gjatë arratisjes rrezikoi që t’i binin edhe pantallonat.per te shikuar video shtip me poshte mbi hapsir,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *