E bujshme! Keshilltares se minstres i vidhen 200 mije euro ne shtepi, por nuk guxon te denoncoje – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / E bujshme! Keshilltares se minstres i vidhen 200 mije euro ne shtepi, por nuk guxon te denoncoje

E bujshme! Keshilltares se minstres i vidhen 200 mije euro ne shtepi, por nuk guxon te denoncoje

Një denoncim i pazakontë për 200 mijë euro të vjedhura dhe të padenoncuara në polici është bërë ditën e sotme në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ai shkruan se këshilltares së ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, i kanë vjedhur një shumë të majme eurosh në banesën e saj, por ajo nuk ka denoncuar rastin pasi paratë janë të vjedhura.

Gjithmonë sipas denoncuesit dixhital, këshilltarja është edhe sekserja e ministres në QSUT.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Vidhen 200000 euro te ndrikull Manastirliut dhe keshilltares se saj!
Lexoni mesazhin e nepunesit dixhital. sb
“Doktor te pershendes, keshilltares see Ministres se Shendetesise e cila eshte edhe sekserja e ministres i kane vjedhur para 5 ditesh 200 mije euro ne shtepi,te saja dhe te vet ministres ,shtepia eshte te pallatet anash maternitetit te ri. Ajo nuk deshte ta denonconte sepse i kane leke te vjedhura. Ajo ka qene edhe sekserja e vete ne QSUT. Te pershendes dhe uroj te shporen keto hajduta me xhizme”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *