Pas pushimeve ‘të nxehta’, Luana i kthehet punës – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Pas pushimeve ‘të nxehta’, Luana i kthehet punës

Pas pushimeve ‘të nxehta’, Luana i kthehet punës

Pas sukseseve që pati në këtë sezonë verore, Luana Vjollca u relaksua në bregdet.

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare nuk hezitoi të ndajë momente të ndryshme dhe tejet atraktive, teksa shfaqte linjat fantastike në bikini.Por, pushimeve i erdhi fundi dhe biondina do t’i kthehet përditshmërisë.

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetet e saj sociale ku tregon se do t’i përvishet punës.Ndryshe Luana ka paralajmëruar se shpejtë do t’vjen me një projekt madhor televiziv, e sipas mediave të shkruara, thuhet se bëhet fjalë për ‘Big Brother VIP’per te shikuar me shume foto shtip mbi rekmal…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *