“Më Kap Më Mirë”/Skandali Në Emision, Zogu Prek Në Vithe E Në Gjoks Gugun – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / “Më Kap Më Mirë”/Skandali Në Emision, Zogu Prek Në Vithe E Në Gjoks Gugun

“Më Kap Më Mirë”/Skandali Në Emision, Zogu Prek Në Vithe E Në Gjoks Gugun

Me sa duket, tashmë asgjë nuk ka etikë në mediat tona. Kështu, në emisionin e sotshëm të mëngjesit, në Ora News, Hermes Nika ka pasur të ftuar një prej vajzave të showbizit, të njohur për skandalet e saj të shumta, Gugun.Djali e ka pyetur nëse ajo përdor shpesh fotoshop në fotot e saj dhe nëse fryn të pasmet, e këtë ia ka demostruar vetë vajza, e cila ka pranuar se nuk ka mbajtur mbathje dhe as reçipeta me fustanin që është paraqitur.Më pas ajo e ka lejuar Hermesin ta prekë në pjesën e vitheve si dhe të gjokseve, pa pasur asnjë lloj kompleksi. Deri diku, mund ta kuptojmë se bëhet fjalë për një lloj lirie mes miqsh, por duke pasur parasysh se një video e tillë shfaqet në një orar të mëngjesit, ku nuk përjashtohen nga ekrani edhe fëmijët, të shumtë kanë qenë ata që e kanë cilësuar si të tepërt.:Ndiqe videon ne vazhdim pasi te klikoni ne reklam:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *