I zhveshur, puthje e momente intime, publikon pamje i dashuri i Dua Lipës – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / I zhveshur, puthje e momente intime, publikon pamje i dashuri i Dua Lipës

I zhveshur, puthje e momente intime, publikon pamje i dashuri i Dua Lipës

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur.

Afro 18 milionë është numri i fansave që e ndjekin atë në rrjetin social Instagram, në të cilin Dua publikon fotografi çdo ditë.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare është gjendur në Berlin, për të punuar rreth projekteve të saj të radhës.

Në çdo udhëtim, Dua shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew, me të cilin është në lidhje tash e sa kohë.

Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë me njëri-tjetrit, dhe këtë e tregojnë edhe në imazhet që ndajnë me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Isaac, ai i cili ka publikuar për ndjekësit e saj në Instagram një kolazh fotografish, ku shfaqet në çaste intime me të dashurën e tij shqiptare.

Madje, në një prej imazheve, këngëtarja 23-vjeçare shfaqet teka ia kap të pasmet të dashurit, ndërsa ai është i zhveshur.

Fotografia në fjalë ka pasuar me pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave.per te shikuart fotot shtip mbi reklam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *