E Papritur/ Këngëtarja Shqiptare Martohet Sot Në Fshehtësi – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / E Papritur/ Këngëtarja Shqiptare Martohet Sot Në Fshehtësi

E Papritur/ Këngëtarja Shqiptare Martohet Sot Në Fshehtësi

Këngëtarja shqiptare e hitit “Suus” që përfaqësoi vendin tonë në Eurovision 2012, Rona Nishliu i jep sot fund beqarisë. Rona është treguar gjithnjë diskrete sa i takon jetës private dhe kështu ndodhi edhe sot në ditën e saj më të rëndësishme.

Por ishte grimieri i cili e bëri nuse ai që zbuloi se sot Rona martohet. Arbër Bytyqi ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet Rona nuse me buqetën me lule në dorë dhe shumë e lumtur teksa ndodhet në makinë.Nje gje qe do ju habis eshte se ajo po martohet me nje person qe te gjithe e njohim , nuk do ta besoni.

Shtypni me poshte dhe shikoni detajet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *