Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre

Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre

Një luan papritur iu ka hyrë në makinë disa turistëve.
Ky luan ka vendosur të jetë instruktori i udhëtimit të ditës, shkruan dailymail, transmeton gazetametro.net

Kur luani vë re grupin e turistëve, ai menjëherë vrapon dhe i jap vozitësit një përqafim dhe duke ia marrë vendin në ulësen e tij.

Luani e kupton se nuk di të vozis, dhe vendos t’u jap udhëtarëve një përqafim.

Udhëtarët nuk duken të jenë të brengosur dhe me kënaqësi i japin shumë ledhatime. Por, luani është aq i madh, sa i shtyen të gjithë të dalin jashtë xhipit.per me shim informata shtip mbi reklam me posht..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *