Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po… – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…

Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…

Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…Këngëtarja shqiptare shokon live në koncert: Vagina ime po…
On Sep 6, 2018
Këngëtaret e famshme përballen shpesh me situata të pazakonta gjatë koncerteve të tyre.

Bebe Rexha ka përjetuar një moment të turpshëm në skenë kur vagina dhe të pasmet e saj filluan të djersijnë.

Atmosfera, kërcimi dhe lëvizja gjatë performancës kanë bërë që këngëtarja të djersijë në gjithë trupin.

Por e përballoi shumë mirë sepse i kërkoi ndjesë publikut dhe më pas shkoi të ndërrohej për tu kthyer sërish me performanca madhështore.per me shume informata shtip mbi reklam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *