Anjeza Shahini poston fotografi me bashkëshortin në tre vjetorin e martesës – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Anjeza Shahini poston fotografi me bashkëshortin në tre vjetorin e martesës

Anjeza Shahini poston fotografi me bashkëshortin në tre vjetorin e martesës

Anjeza Shahini ka vite që tashmë është larguar nga Shqipëria, ku ka ndërtuar jetë të re në Angli me diplomatin anglez Paul Edward Conolly.

Këngëtarja që shquhet për vokalin e saj të fuqishëm, pikërisht në tre vjetorin e martesës, ka ndarë një fotografi të ëmbël me bashkëshortin e saj me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram.Në fotografi shfaqen çifti në krahët e njëri-tjetrit, ku këngëtarja shkruan: 3 vjet martuar …Çift i lumtur jemi ne.per te shikuar foto shtip mbi reklam. Ndryshe dyshja patën kurorëzuar dashurinë e tyre përmes një ceremonie private dhe larg medieve në vitin 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *