Milioneri Vendos Kamera Në Dhomën E Të Fejuarës, Shikojeni Çfarë Zbulon! (Video) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Milioneri Vendos Kamera Në Dhomën E Të Fejuarës, Shikojeni Çfarë Zbulon! (Video)

Milioneri Vendos Kamera Në Dhomën E Të Fejuarës, Shikojeni Çfarë Zbulon! (Video)

Pamjet e filmuara nga një kamera e fshehtë dëshmojë pamje shokuese të një femre e cila bën çdo gjë për të akuzuar ish-të fejuarin e saj milioner.Mary Hunt kishte akuzuar ish-të fejuarin se ai kishte ushtruar dhunë ndaj saj duke treguar edhe të nxirat që kishte në trup.

Por biznesmeni Scott Mitchell ka gjetur një mënyrë për të dëshmuar pafajësinë e tij. Ai ka instaluar një kamera të fshehtë në dhomën e saj nga ku shihet se si ajo godet veten e saj shtype rekl,am dhe shiko videon.

Ai tashmë po ashtu e ka akuzuar atë se i ka vjedhur bizhuteritë nga kasaforta e tij, të cilat kushtonin mbi 2 milion dollarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *