Çmendet vajza, shfaqet me tanga ne aeroport, tërheq vëmendjen e te gjithëve (Video) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Çmendet vajza, shfaqet me tanga ne aeroport, tërheq vëmendjen e te gjithëve (Video)

Çmendet vajza, shfaqet me tanga ne aeroport, tërheq vëmendjen e te gjithëve (Video)

Kjo video e publikuar ne rrjetet sociale ka terhequr vemendje te gjithve. Nje grua eshte shfaqur ne aeroportin e Belgjikes vetem me tanga duke len te habitur gjith udhetaret e tjere. Video eshte ber mjaft virale ne rrjet dhe ka marr shume komente dhe shperndarje shtype  dhe shiko
Arsyeja pse ka zgjedhur te dal keshtu nuk dihet,por qe nese ka patur per qellim te jet e famshme kjo vajz ia ka arritur qellimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *