Çifti Nuk Përmbahet Në Avion. Videon E Filmojnë Pasagjerët Dhe… – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Çifti Nuk Përmbahet Në Avion. Videon E Filmojnë Pasagjerët Dhe…

Çifti Nuk Përmbahet Në Avion. Videon E Filmojnë Pasagjerët Dhe…

Burrë e grua janë bezdisur teksa fqinje pas ndenjëseve te tyre ne avion kishin një çift shume te zjarrte, te cilët nuk janë sikletosur fare nga prania e te tjerëve dhe kane bere seks gjate rrugës.

Videoja u postua në Twitter nga Kiley Tully, e cila shkruan se videon e kane filmuar prindërit e tyre gjate udhëtimit për në Meksikë.

“Mami dhe babi im po bënin një udhëtim te qete dhe po përpiqeshin të më dërgonin një video ku shfaqej udhëtimi i tyre i qetë për në Meksikë por pastaj më dërguan këtë pamje”- shkruan ajo duke postuar videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *