“Të lutem mos”, por ai e përdhunoi dy herë virgjëreshën (Video) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / “Të lutem mos”, por ai e përdhunoi dy herë virgjëreshën (Video)

“Të lutem mos”, por ai e përdhunoi dy herë virgjëreshën (Video)

Një njeri i cili përdhunoi një virgjëreshë dy herë, është filmuar nga kamerat rastësisth pasi largohej nga vendi i krimit dhe tashmë është arrestuar falë thirrjeve të bëra nga BBC Crimewatch.

Mebrahtom Abrahami e ndoqi gruan 21-vjeçare për 10 minuta para sulmit në Toxteth, Liverpool, rreth orës 6.30 më 19 korrik të vitit të kaluar.

25-vjeçari i shqeu fustanin viktimës së tij dhe e përdhunoi pavarësisht ulëritjeve të saj të përsëritura, duke i thënë “Të lutem, mos”, jam e virgjër!:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *