E vogël, e vogël, po rroga e saj do t’ju lë gojë hapur, “S’do ta besoni sa paguhet Melek për një seri të vetme – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / E vogël, e vogël, po rroga e saj do t’ju lë gojë hapur, “S’do ta besoni sa paguhet Melek për një seri të vetme

E vogël, e vogël, po rroga e saj do t’ju lë gojë hapur, “S’do ta besoni sa paguhet Melek për një seri të vetme

Beren Gokyildiz ka krijuar një karrierë të suksesshme si aktore falë pjesëmarrjes në serialin turk “Nënë” që së fundmi ka çmendur edhe publikun shqiptar. Vogëlushja madje është nderuar edhe me disa çmime të rëndësishme për rolin e Melek në serial. Por a e merrni dot me mend sesa paguhet ajo për një seri të vetme? Ne rrjetin social Nena e saj ka publikuar nje foto dhe ka treguar se sa paguhet vajza e saj per nje seri te vetme, per me shume shtypni posht reklamenn dhe ju hapet foto:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *