E mbani mend ‘Zhaden’? Ja si duket ajo sot – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / E mbani mend ‘Zhaden’? Ja si duket ajo sot

E mbani mend ‘Zhaden’? Ja si duket ajo sot

Besoj se e mbani mend serialin “Kloni”, ku si personazh kryesor ishte aktorja e njohur si Zhade ose siç quhet në të vërtet Giovanna Antonelli.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite që pas transmetimit të këtij seriali në Shqipëri, “Zhadja”, akoma vazhdon të njihet masivisht nga publiku, transmeton Gazeta NewBorn.

41 vjeçarja deri në vitin 2016 luajti në filma e seriale kurse kohët e fundit i është përkushtuar familjes. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpeshherë foto dhe me pamjen që ka tani me siguri nuk do e njihni.

Giovanna është e martuar me regjisorin Leonardo Nogueira me të cilin ka dy vajza.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit dhe është për tu thënë se tani bën një jetë shumë të lumtur në praninë e familjes duke klikuar mbi reklam do ju shfaqen dhe foto te tjera..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *