Ngjit pesë kate si “spiderman” dhe shpëton fëmijën, emigranti hero – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Ngjit pesë kate si “spiderman” dhe shpëton fëmijën, emigranti hero

Ngjit pesë kate si “spiderman” dhe shpëton fëmijën, emigranti hero

Ai është një emigrant i jashtëligjshëm, por sot është heroi për të cilin flasin të gjithë në Francë.

Bëhet fjalë për Mamoudou Gassama, emigranti që ka mbërritur nga Mali në Francë Shtatorin e shkuar.

Ai ka shpëtuar një fëmijë nga vdekja e sigurtë. Gassama, po kalonte në rrugë kur pa se një fëmijë 4-vjeçar ishte varur në ballkonin e katit të pestë të një pallati.

Emigranti u tregua i guximshëm dhe duke rrezikuar jetën e tij, u ngjit si “spiderman” deri në katin e 5-të duke i shpëtuar jetën fëmijës.

Emigranti ka marrë vlerësime të shumta në Francë, dhe videoja është klikuar miliona herë.

Ndërkohë, babai i vogëlushit është arrestuar për pakujdesinë që ka treguar për fëmijën.per me shum shtyp ne hapsiren me posht:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *