5 arsye përse seksi gjatë pushimeve është më i mirë se ditët e tjera të vitit – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / 5 arsye përse seksi gjatë pushimeve është më i mirë se ditët e tjera të vitit

5 arsye përse seksi gjatë pushimeve është më i mirë se ditët e tjera të vitit

Pushimet janë pjesa e preferuar e vitit për këdo, qofshin ato në plazh apo në mal.

Është mënyra më e mirë për të hequr stresin dhe për të kthjelluar mendjen.

Sigurisht pushimet më të bukura janë ato që kaloni pranë njeriut të zemrës, pasi janë edhe një mundësi e mirë për t’u afruar më së shumti.

Por edhe seksi gjatë pushimeve ka rëndësinë e tij. Arsyet? Ja u themi më poshtë:

1.Jeni më të relaksuar: Në momentin që trupi dhe mendja janë të relaksuara, edhe seksi shijon ndryshe. Kjo ju bën ta ndjeni më tepër partnerin dhe pasioni është më i lartë.

2.Keni më shumë kohë : Nëse gjatë ditëve të zakonshme jeta juaj është e ndarë mes shumë përgjegjësive të tjera, edhe koha përmarrëdhënie intime bëhet më e limituar. Gjatë pushimeve nuk keni përse të shqetësoheni fare për këtë pjesë.

3.Ndryshimi i ambientit është eksitues: Është e vërtetuar që seksi shijon më shumë larg rutinës. Kur ju ndryshoni ambient gjërat bëhen më pikante, dhe si rrjedhojë edhe seksi do ju shijojë më tëpër.per me shum shtyp ne hapsiren me posht:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *