Marina shtatzanë? Gazetari dhe miku i saj e nxjerr zbuluar e vertete(foto) – My Blog
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / lajme / Marina shtatzanë? Gazetari dhe miku i saj e nxjerr zbuluar e vertete(foto)

Marina shtatzanë? Gazetari dhe miku i saj e nxjerr zbuluar e vertete(foto)

Prej disa ditësh, mediat shkruajne se moderatorja bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca mund te jete shtatzënë.

Por për të shuar këto zera, Marina ka nxjerre një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi ku duket në super formë dhe jo me barkun e fryrë, siç u përfol.

Mirëpo në lidhje me shtatzëninë e ka ngacmuar edhe miku i saj, gazetari Eraldo Rexho, i cili pak kohë më parë publikoi një foto ku thoshte se Marina nuk është në pritje të ëmbël.

“Aman mi a je shtatzënë”, e pyet gazetari Eraldo Marinën në foton e saj të fundit. Por përgjigja e saj nuk ishte as po e as jo, por një replikë që tregon se po fsheh diçka. “Aaa ça je ti”, ja kthen ajo..per te shikuar videon klikoni mbi reklam..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *